آموزش نجوم ما به چه صورت است؟

كلاس‌ نجوم عموماً از جذاب‌ترين كلاس‌ها برای بچه‌ها و بزرگ‌ترها است. از نظر ما اينكه شما چه سنی داشته باشيد اصلاً مهم نيست؛ مهم علاقه شما به دانستن است!

در اين كلاس‌های نجوم خانوادگی نايت استار، می‌توانيد همراه با خانواده‌تان در كلاس حاضر شويد و همگی با هم در لذت كشف جهان با ما شريک شويد و با مبانی و اصول اوليه نجوم آشنا گرديد.

با توجه به دانشی از نجوم داريد، می‌توانيد در كلاس‌های مقدماتی كه ما به آن دوره نقطه شروع صفر درجه هم می‌گوييم، شركت كنيد. به اين دليل به اين دوره، دوره نقطه شروع صفر درجه گفته می‌شود، چون اگر شما كسی باشيد كه اصلا هيچ چيزی درباره نجوم و ستاره‌شناسی هم ندانيد، می‌توانيد آرام آرام با يادگيری مطالب ارائه‌شده به سطح نسبتاً خوبی برسيد.

پس اينكه دوره نقطه شروع صفر درجه را گذرانديد، با توجه به علايق خود می‌توانيد در هر كدام از كلاس‌ها و دوره‌های تخصصی ما شركت كنيد.

كلاس نجوم دوره نقطه شروع صفر

در اين كلاس‌ها حداكثر 10 نفر در هر دوره برگزاری می‌توانند در هر دوره ثبت‌نام كنند. اين كار باعث می‌شود كه مدرس بتواند با همه افراد حاضر در كلاس ارتباط خوبی برقرار كند و همه افراد بتوانند در مباحث كلاس شركت كنند.

شعار اصلی ما در نايت استار (نجوم افزار پرديس مهر)، آموزش نجوم در هر كجا و در هر زمان بوده و هست. بنابراين برای اينكه هر كسی در هركجا كه زندگی می‌‌كند و در هر زمان كه مايل است، بتواند امكان شركت در كلاس‌های ما را داشته باشد، تصميم گرفتيم كه كلاس‌هايمان را به صورت آنلاين برگزار كنيم. 

اين‌طوری هر كسی كه علاقه به يادگيری نجوم داشته باشد باشد به صرف هزينه و وقت كمتر، می‌تواند علاقه خود را دنبال كند و اين آرزوی‌ ماست كه همه بتوانند در كلاس‌های ما شركت كنند.

كلاس نجوم

كلاس‌های نجوم در نايت استار، به دو صورت آنلاين و آفلاين برگزار می‌شوند:

حالت آنلاين:

در اين حالت، در روز و ساعت معينی مدرس و نجوم‌جوها، در پلتفرم كلاس آنلاين حاضر می‌شوند و تدريس انجام می‌شود. اين كلاس‌ها يك روز در هفته و معمولاً آخر هفته‌ها برگزار می‌شود تا افراد شاغل، محصل و دانشجو به‌راحتی امكان شركت در كلاس را داشته باشند. مزيت اين روش در اين است كه همان موقع كه مطلبی بيان می‌شود، می‌توانيد سوالات خود را بپرسيد و همه نجوم‌جوها می‌توانند در بحث‌ها شركت كنند.

حالت آفلاين:

در اين حالت، ويديوها و مطالب آموزشی از طريق كانال تلگرامی در اختيار نجوم‌جو قرار می‌گيرد و می‌توانيد در هر زمان كه مايل بوديد آن‌ها را مطالعه كنيد و سوالات خود را از طريق آی‌دی تلگرامی كه در طول مدت دوره در اختيار شما قرار می‌گيرد، بپرسيد. در اين روش هم در هر هفته يك جلسه برای شما ارسال می‌شود. مزيت اين روش اين است كه لازم نيست در ساعت مشخصی آنلاين باشيد و هر زمان كه خواستيد به مطالب دسترسی‌ داريد.

توجه كنيد كه هر روش مزايای خاص خود را دارد و تنها به شرايط شما و اينكه با كدام روش احساس راحتی بيشتری می‌كنيد بستگی دارند. ما تمام تلاشمان بر اين است كه هر روشی را انتخاب می‌كنيد از كيفيت بالايی برخوردار باشد و نهايت استفاده را از آن ببريد.

چطور می‌توانید در کلاس‌های نجوم ما شرکت کنید؟

خب حالا كه كمی با روند كار و نحوه تشكيل كلاس‌های ما كمی آشنا شديد، شايد بخواهيد نحوه ثبت‌نام در كلاس‌ها ما را هم بدانيد. 

ثبت نام در كلاس نجوم ما اصلاً سخت نيست و تنها كافی است، روی دكمه زير كليک كنيد تا وارد صفحه ثبت نام شويد. سپس كافی است كه نوع دوره خود را انتخاب كنيد و روی دكمه ثبت نام در دوره كليک كنيد و مشخصات خود را وارد و دوره را انتخاب كنيد. بعد از 24 ساعت، ايميلی كه حاوی اطلاعات دوره شماست، شامل ساعت و روز شروع كلاس يا در صورت انتخاب گزينه آفلاين نام كانال و آی‌دی پشتيبانی برای شما فرستاده می‌شود.