درباره ما

شركت نجوم افزار پرديس مهر (نايت‌استار) با هدف آموزش نجوم، در هر كجا و در هر زمان، از سال 1398 فعاليت خود را آغاز كرده است. هدف ما در نايت‌استار اين است كه بتوانيم با برگزاری كلاس نجوم سهم كوچكی در ترويج هر بيشتر نجوم داشته باشيم.

به همين دليل تصميم گرفتيم كه با شناسايی نياز روز نوجوانان و جوانان كشور عزيزمان، محتوای آموزشی مناسب و جذابی تهيه و تدوين كنيم.

به دليل اينكه هر نوجوان و جوان حتی بزرگسالی كه رويای يادگيری نجوم را دارد، بتواند از آموزش‌های ما بهره ببرد، تمام كلاس‌ها و دوره‌های ما به صورت غيرحضوری و آنلاين برگزار می‌شوند. به اين ترتيب از هركجا و هر وقت كه بخواهيد ما در كنارتان هستيم تا به كشف راز هستی بپردازيم.

درباره اعضا

شركت نجوم افزار پرديس مهر، با ايده من يعنی مريم احمدی و آقای رضا اوجانی تشكيل شد و  پا به عرصه نهاد. ما جوان و خلاق و علاقه‌مند به علم خصوصاً فيزيک و نجوم هستيم.

ما كارشناسی فيزيكمان را از دانشگاه سمنان دريافت كرديم و  سپس هر كدام در حوزه مورد علاقه‌مان در مقطع كارشناسی ارشد ادامه تحصيل داديم. من (مريم احمدی) در رشته فيزيك ذرات بنيادی و آقای رضا اوجانی هم در رشته گرانش و اخترشناسی كارشناسی ارشدمان را دريافت كرديم.

سپس چند سال در حوزه‌های مختلف مشغول به كار بوديم تا اينكه ايده ايجاد كلاس آنلاين نجوم به ذهنمان رسيد و حالا بعد از گذشت چند سال، تصميم گرفتيم كاری را شروع كنيم كه قلباً به آن علاقه  داريم و اميدواريم شما هم با ما همراه شويد.