تماس با ما

ممكن است به هر دليلی مايل باشيد كه سوالی كه ذهنتان را مشغول كرده از ما بپرسيد يا بخواهيد درباره كلاس‌ها يا هر موضوع ديگری با ما تماس بگيريد. در ادامه روش‌هايي كه از طريق آن‌ها می‌توانيد به سرعت به جوابتان برسيد، برايتان درج كرده‌ايم: 

1- راحت‌ترين و سريع‌ترين روش اين است كه سوال يا درخواست خودتان را به طور خلاصه برای ما ايميل كنيد. فراموش نكنيد برای اينكه ما متوجه متحوای ايميل شما بشويم و سريع‌تر به آن پاسخ دهيم، در قسمت عنوان ايميل عبارت – تماس با نايت استار- را بنويسيد. اينطوری ما قبل از باز كردن ايميل شما متوجه می‌شويم كه اين ايميل از جانب يكی از دوستان نايت‌استاری ماست و سريعاً پاسخ می‌دهيم. 

از طرف ديگر، فكر نكنيد كه ايميل فرستادن روش كندتری نسبت به تلفن كردن يا پيغام دادن است، چون اولين كار هر روز ما در نايت‌استار چك كردن ايميل‌هاست؛ حتی قبل از چايی خوردن!!! پس اين سريع‌ترين راه است.  آدرس ايميل هم، نشانی زير است: 

 Mary.ahmadi@outlook.com

2- دومين روش اين است كه اگر از اينستاگرام استفاده می‌كنيد، وارد پيج ما شويد و سوال يا درخواست خود را برای ما دايركت كنيد. اين پيغام‌ها هم در اسرع وقت جواب داده می‌شوند. اگر هم علاقه‌مند بوديد، پيج ما را دنبال كنيد. ID اينستاگرام:

nightstars.ir@

3- سومين روش هم اين است كه فرم زير را كامل كنيد تا ما در اسرع وقت، سوال يا درخواست شما را بررسی كنيم و پاسخ آن را برای شما بفرستيم.  حتماً حتماً حتماً دقت كنيد كه نشانی ايميل خودتان را در فرم زير به‌درستی وارد كنيد، چون تنها راه ارتباطی ما با شما همين ايميل است. بنابراين اگر فرم زير را كامل كرديد و پس از چند روز جوابی دريافت نكرديد، ممكن مشكل از آدرس ايميل شما بوده باشد و ما امكان برقراری ارتباط با شما را نداشته باشيم. پس يكبار ديگر برای ما آدرس ايميلتان را بفرستيد.